10132446-14LF
DigiKeyn tuotenumero
10132446-14LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10132446-14LF
Kuvaus
CONN PLUG HSG 14POS 3.00MM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,118" (3,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10132446-14LF -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Lukittuva ramppi
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Hehkulankayhteensopiva
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,118" (3,00mm)