10127716-12LF
10127716-12LF
10127716-12LF
DigiKeyn tuotenumero
609-10127716-12LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10127716-12LF
Kuvaus
CONN RCPT HSG 12POS 3.00MM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,118" (3,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10127716-12LF -mallit
Kategoria
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,118" (3,00mm)