10082627-404HLF
DigiKeyn tuotenumero
609-10082627-404HLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10082627-404HLF
Kuvaus
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 4 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10082627-404HLF -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Pakkaustapa
Pussi
Koskettimen kokonaispituus
0,538" (13,67mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
100,0µin (2,54µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-65°C – 130°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A