L77SDC37SA4CH4FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37SA4CH4FC309
DigiKeyn tuotenumero
L77SDC37SA4CH4FC309-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L77SDC37SA4CH4FC309
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
L77SDC37SA4CH4FC309 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,318" (8,08mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
250V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Releen koskettimet
Stanssattu
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C)
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Kontaktin tyyppi
Signaali
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Laipan ominaisuus
Liitäntäpuoli, Naaraspuolinen ruuvin pidäte (4-40)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C