L717DFC37POL2RM8 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
HARTING
Samankaltainen
HARTING
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 849
Assmann WSW Components
Varastossa: 949
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 186
Tuotteen L717DFC37POL2RM8 kuvaa ei ole saatavana
L717DFC37POL2RM8
DigiKeyn tuotenumero
L717DFC37POL2RM8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L717DFC37POL2RM8
Kuvaus
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
20,0µin (0,51µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Liittimen malli
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset
Jänniteluokitus
300V
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C