L717DFB25P1ATNRM6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 101
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 82
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Tuotteen L717DFB25P1ATNRM6 kuvaa ei ole saatavana
L717DFB25P1ATNRM6
DigiKeyn tuotenumero
L717DFB25P1ATNRM6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L717DFB25P1ATNRM6
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
20,0µin (0,51µm)
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,406" (10,30mm)
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset, Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Messinki
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C