L717DC37PV on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
HARTING
Varastossa: 33
Tekniset tiedot
Samankaltainen
HARTING
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Varastossa: 38
Varastossa: 26
Varastossa: 256
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 423
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 439
Varastossa: 267
Tuotteen L717DC37PV kuvaa ei ole saatavana
L717DC37PV
DigiKeyn tuotenumero
L717DC37PV-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L717DC37PV
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
EDA/CAD-mallit
L717DC37PV -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
8,00µin (0,203µm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Liittimen malli
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Jänniteluokitus
300V
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Releen koskettimet
Koneistettu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C)
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C