4STD15SAM99A10X
4STD15SAM99A10X
4STD15SAM99A10X
DigiKeyn tuotenumero
626-2083-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4STD15SAM99A10X
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Kupariseos, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Liittimen malli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
125V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Johdon paksuus
20 AWG
Kontaktin tyyppi
Signaali
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Toimintalämpötila
-25°C – 105°C