TJ0251530000G
TJ0251530000G
TJ0251530000G
DigiKeyn tuotenumero
609-4215-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TJ0251530000G
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,200" (5,08mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-24 AWG
Johdon paksuus tai alue - mm²
1-2,5mm²
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Pistotulppa, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Pitosalvat (johdoton puoli)
Napojen lukumäärä
2
Napoja tasoa kohden
2
Ruuvin koko
M3
Vääntömomentti - ruuvi
0,56 Nm (5,0 Lb-In)
Jako
0,200" (5,08mm)
Johdon kuorimapituus
7-8mm
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Terminointityyppi
Ruuvi - nouseva kotelon pidike
Kotelon materiaali
Kestomuovihartsi
Eristyksen korkeus
0,594" (15,09mm)
Virta - UL
12 A
Päätuotenumero
Jännite - UL
300 V