OQ0470500000G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Amphenol PCD Shenzhen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Amphenol PCD Shenzhen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Molex
Samankaltainen
Phoenix Contact
Phoenix Contact
Varastossa: 166
Varastossa: 50
4 paikkaa, riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (2 puolta) 0,197" (5,00mm) Pystysuuntainen Läpivientiaukko
OQ0470500000G
DigiKeyn tuotenumero
609-4253-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OQ0470500000G
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 4POS 5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Valmistaja
Amphenol Anytek
Virta - UL
12 A
Sarja
Jännite - UL
300 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (2 puolta)
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
4
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napoja tasoa kohden
4
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Tasojen lukumäärä
1
Kotelon materiaali
Kestomuovihartsi
Jako
0,197" (5,00mm)
Kontaktin jäännösosan pituus
0,157" (4,00mm)
Piirilevyliittimen orientaatio
Pystysuuntainen
Eristyksen korkeus
0,472" (12,00mm)