AL2C20PCLD02400G
DigiKeyn tuotenumero
1818-AL2C20PCLD02400G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AL2C20PCLD02400G
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 24VDC Kela Läpivientiaukko
Kategoria
Ominaisuudet
Valaistu ilmaisin, Mekaaninen ilmaisin
Valm.
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Vetovarmuusjännite
18VDC
Pakkaustapa
Kotelo
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
20 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
20 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-25°C – 50°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO)
Kontaktin luokitus (virta)
20 A
Hyväksyjä
cURus, UL
Kytkentäjännite
277VAC, 28VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
5540VA, 560W
Kelan resistanssi
650 Ohms
Kelan virta
36.9 mA