EC95F302W
DigiKeyn tuotenumero
235-1012-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EC95F302W
Kuvaus
THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 3k Koaksiaalijohdon tukilevy
Kategoria
B25/85
3969K
Valmistaja
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Toimintalämpötila
-80°C – 150°C
Sarja
Teho - maksimi
75 mW
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - liitosjohdin
2,50" (63,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva
Resistanssi ohmeina @ 25°C
3k
Pakkaus / kotelo
Koaksiaalijohdon tukilevy
Vastuksen toleranssi
±0,2°C