DC95F502W
DigiKeyn tuotenumero
235-1007-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DC95F502W
Kuvaus
THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
NTC-termistorit 5k Koaksiaalijohdon tukilevy
Kategoria
B25/85
3969K
Valmistaja
Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics)
Toimintalämpötila
-80°C – 150°C
Sarja
Teho - maksimi
75 mW
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - liitosjohdin
1,50" (38,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva
Resistanssi ohmeina @ 25°C
5k
Pakkaus / kotelo
Koaksiaalijohdon tukilevy
Vastuksen toleranssi
±0,2°C