UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Circuit Breaker Basics - Another Teaching Moment
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
DigiKeyn tuotenumero
288-1545-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UTE100E-FTU-70-3P-LL-UL
Kuvaus
CIR BRKR THERM 70A 600VAC/500VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 70A 600 V AC 500 V DC Vipu Paneelikiinnitys
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
70A
Valmistaja
American Electrical Inc.
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
500 V