ASR-SJ100D20W-L
DigiKeyn tuotenumero
2040-ASR-SJ100D20W-L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR-SJ100D20W-L
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 20A 0-100V
Kategoria
Lähdön tyyppi
DC
Valm.
Jännite - tulo
4 – 32VDC
Sarja
Jännite - kuorma
0 V ~ 100 V
Kuormavirta
20 A
Kantaruuviliitin
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C