ASR-SI480D60ZW-LM
DigiKeyn tuotenumero
2040-ASR-SI480D60ZW-LM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR-SI480D60ZW-LM
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 60A 48-530V
Jännite - tulo
4 – 32VDC
Valm.
Jännite - kuorma
48 V ~ 530 V
Sarja
Kuormavirta
60 A
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C