ASR-SI240D25RW-L on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Sensata-Crydom
Varastossa: 30
Tekniset tiedot
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Kiekko
ASR-SI240D25RW-L
DigiKeyn tuotenumero
2040-ASR-SI240D25RW-L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR-SI240D25RW-L
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-280V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - tulo
4 – 32VDC
Valm.
Jännite - kuorma
48 V ~ 280 V
Sarja
Kuormavirta
25 A
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C