Tuotteen AMI-26A-16-1 kuvaa ei ole saatavana
AMI-26A-16-1
DigiKeyn tuotenumero
AMI-26A-16-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AMI-26A-16-1
Kuvaus
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 16 A 250VAC DC – 400Hz Kaksivaiheinen Pikaliitos
Kategoria
Taajuus - käyttö
DC – 400Hz
Valmistaja
Altran Magnetics, LLC
Sovellukset
Safety
Sarja
Hyväksyjä
CE, cURus
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 100°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Suodatintyyppi
Yksivaiheinen
Terminointityyppi
Pikaliitos
Konfiguraatio
Kaksivaiheinen
Induktanssi
1,3mH
Jännite - nimellinen AC
250V
Päätuotenumero
Virta
16 A