AEV20E-BP
DigiKeyn tuotenumero
2040-AEV20E-BP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AEV20E-BP
Kuvaus
DC CONTACTOR 20A 12VDC COIL
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori SPST-NO (DM) (1 muoto X) 20 A 12VDC Kela Läpivientiaukko
Kategoria
Terminointityyppi
PC-nastat
Valmistaja
Altran Magnetics, LLC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Vetovarmuusjännite
9VDC
Pakkaustapa
Kotelo
Päästövarmuusjännite
0,8VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
30 ms
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Vapautusaika
10 ms
Kelan jännite
12VDC
Kelan virta
250 mA
Releen koskettimet
SPST-NO (DM) (1 muoto X)
Kelan teho
3W
Kontaktin luokitus (virta)
20 A
Kelan resistanssi
48Ohm
Kytkentäjännite
750VDC - maks.