56.OW69.2400N
DigiKeyn tuotenumero
1920-1107-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
56.OW69.2400N
Kuvaus
RELAY SAFETY DPDT 8A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Turvarele DPDT (2 muoto C) 24VDC Kela Läpivientiaukko
Kategoria
Ominaisuudet
Tiivistetty - täysin
Valmistaja
Altech Corporation
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Vetovarmuusjännite
19,2VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöaika
15 ms
Osan tila
Aktiivinen
Vapautusaika
12 ms
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Kelan jännite
24VDC
Kontaktin materiaali
Hopea-nikkeli (AgNi), Kulta (Au)
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kelan virta
29 mA
Kontaktin luokitus (virta)
8 A
Kelan resistanssi
820 Ohms
Kytkentäjännite
400VAC, 250VDC - maks.