SSAJ110100
DigiKeyn tuotenumero
4809-SSAJ110100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4809-SSAJ110100CT-ND - Cut Tape (CT)
4809-SSAJ110100DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSAJ110100
Kuvaus
SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet SPDT Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Standardi
Valmistaja
Alps Alpine
Aktuaattorin pituus
1,30mm
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Piiri
SPDT
Kytkimen liike
1,40mm
Kontaktin ajoitus
Ei määritetty
Mekaaninen käyttöikä
10000 sykliä
Kytkimen toiminto
On-On
Sähköinen käyttöikä
10000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
10mA (DC)
Käyttövoima
153gf
Jänniteluokitus – DC
5 V