AS4C1G16D4-062BCN
DigiKeyn tuotenumero
1450-AS4C1G16D4-062BCN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS4C1G16D4-062BCN
Kuvaus
IC DRAM 16GBIT PARALLEL 96FBGA
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SDRAM - DDR4 Muisti IC 16Gbit Rinnakkainen 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (9x13)
Kategoria
Muistirajapinta
Rinnakkainen
Valm.
Kellotaajuus
1.6 GHz
Pakkaustapa
Kaukalo
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
15ns
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Käyttöaika
19 ns
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Syöttöjännite
1,14V – 1,26V
Muistin tyyppi
Katoava
Toimintalämpötila
0°C – 95°C (TC)