ASEK730KLC-20AB-T-DK on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Varastossa: 20
Tekniset tiedot
ACS730 - Virta-anturi Arviointipiirikortit - anturit
ASEK730KLC-20AB-T-DK
DigiKeyn tuotenumero
620-1946-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASEK730KLC-20AB-T-DK
Kuvaus
EVAL BOARD FOR ACS730
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Rajapinta
Analoginen
Valmistaja
Allegro MicroSystems
Herkkyys
100mV/A
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Sisältö
Piirilevyt
Anturin tyyppi
Virta-anturi
Käytetty mikropiiri/osa
ACS730
Tunnistusalue
20A