ACS781LLRTR-100U-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1826-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1826-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1826-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS781LLRTR-100U-T
Kuvaus
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 100A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Differentiaalinen Yksisuuntainen 7-PowerSMD-moduuli
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS781LLRTR-100U-T -mallit
Kategoria
Tarkkuus
±1,5%
Valm.
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Mittaukseen
DC
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Herkkyys
26,4mV/A
Taajuus
DC – 120kHz
Lineaarisuus
±1%