ACS781KLRTR-150U-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1851-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1851-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1851-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS781KLRTR-150U-T
Kuvaus
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 100A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Differentiaalinen Yksisuuntainen 7-PowerSMD-moduuli
Kategoria
Tarkkuus
±0,8%
Valm.
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vasteaika
3,6µs
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Mittaukseen
DC
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Anturin tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Virta - mittaus
Hyväksyntä
AEC-Q100
Kanavien lukumäärä
1
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Asennustyyppi
Herkkyys
17,6mV/A
Pakkaus / kotelo
7-PowerSMD-moduuli
Taajuus
DC – 120kHz
Valmistajan laitepakkaus
7-PSOF
Lineaarisuus
±1%