ACS772LCB-100U-PFF-T
DigiKeyn tuotenumero
ACS772LCB-100U-PFF-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS772LCB-100U-PFF-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE 100A 5-CB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 100A 1 kanavaa Hallin ilmiö Yksisuuntainen 5-CB muotoillut johtimet, PFF
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS772LCB-100U-PFF-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Valm.
Vasteaika
2,5µs
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Mittaukseen
AC/DC
Luokka
Autoteollisuus
Anturin tyyppi
Hyväksyntä
AEC-Q100
Virta - mittaus
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
5-CB muotoillut johtimet, PFF
Herkkyys
40mV/A
Valmistajan laitepakkaus
5-CB-moduuli
Taajuus
DC – 200kHz
Päätuotenumero
Lineaarisuus
±0,9%