ACS72981LLRATR-100B3
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS72981LLRATR-100B3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS72981LLRATR-100B3
Kuvaus
CURRENT SEN HE/DIFF 100A 7-PSOF
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit ±100A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Differentiaalinen Kaksisuuntainen 7-PowerSMD-moduuli
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS72981LLRATR-100B3 -mallit
Kategoria
Taajuus
DC – 250kHz
Valm.
Lineaarisuus
±0,8%
Sarja
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Vasteaika
1,8µs
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
14mA (tyyp.)
Mittaukseen
AC/DC
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Anturin tyyppi
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Pakkaus / kotelo
7-PowerSMD-moduuli
Valmistajan laitepakkaus
7-PSOF
Herkkyys
40mV/A