ACS726LLFTR-40B-T on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Allegro MicroSystems
Varastossa: 2 052
Tekniset tiedot
Virta-anturit 40A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 24-SSOP (0,154", 3,90mm leveys)