ACS726LLFTR-40B-T | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ACS726LLFTR-40B-T |
Kuvaus | CURRENT SENSOR HE/OL 40A 24-QSOP |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Virta-anturit 40A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 24-SSOP (0,154", 3,90mm leveys) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ACS726LLFTR-40B-T -mallit |
Kategoria | Lineaarisuus ±0,5% |
Valm. | Tarkkuus ±1% |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännite 3V – 3,6V |
Osan tila Vanhentunut | Vasteaika 5µs |
Mittaukseen AC/DC | Virta - syöttö (maks.) 40mA |
Anturin tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 150°C |
Virta - mittaus | Polarisaatio Kaksisuuntainen |
Kanavien lukumäärä 1 | Asennustyyppi |
Lähtö Ratiometrinen, Jännite | Pakkaus / kotelo 24-SSOP (0,154", 3,90mm leveys) |
Herkkyys 50mV/A | Valmistajan laitepakkaus 24-QSOP |
Taajuus DC – 120kHz | Päätuotenumero |