ACS725LLCTR-20AB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1724-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1724-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1724-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS725LLCTR-20AB-T
Kuvaus
CURRENT SEN HE/DIFF 20A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Differentiaalinen Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS725LLCTR-20AB-T -mallit
Kategoria
Tarkkuus
±0,8%
Valm.
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Vasteaika
4µs
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
14mA
Mittaukseen
AC/DC
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Anturin tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Virta - mittaus
Hyväksyntä
AEC-Q100
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Herkkyys
66mV/A
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Taajuus
DC – 120kHz
Lineaarisuus
±1,5%