ACS723LLCTR-10AB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1642-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1642-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1642-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS723LLCTR-10AB-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 10A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kategoria
Lineaarisuus
±1%
Valm.
Tarkkuus
±3%
Syöttöjännite
5V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Vasteaika
5µs
Mittaukseen
AC/DC
Virta - syöttö (maks.)
14mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
200mv/A
Taajuus
DC – 80kHz