ACS722LLCTR-10AB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1635-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1635-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1635-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS722LLCTR-10AB-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 10A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS722LLCTR-10AB-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±1%
Valm.
Tarkkuus
±3%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Vasteaika
5µs
Mittaukseen
AC/DC
Virta - syöttö (maks.)
12mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Kanavien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
132mV/A
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Taajuus
DC – 80kHz