ACS711KEXLT-31AB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1482-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1482-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1482-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS711KEXLT-31AB-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 31A 12-QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 31A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 12-PowerWFQFN
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS711KEXLT-31AB-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±1%
Valm.
Tarkkuus
±5%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
3V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Vasteaika
4,6µs
Mittaukseen
AC/DC
Virta - syöttö (maks.)
5,5mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Kanavien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
12-PowerWFQFN
Herkkyys
45mV/A
Valmistajan laitepakkaus
12-QFN (3x3)
Taajuus
DC – 100kHz