ACS709LLFTR-20BB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1337-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1337-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1337-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS709LLFTR-20BB-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 24-QSOP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 24-SSOP (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS709LLFTR-20BB-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±0,25%
Valm.
Tarkkuus
±2%
Syöttöjännite
3V – 5,5V
Vasteaika
4µs
Mittaukseen
AC/DC
Virta - syöttö (maks.)
14,5mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
24-SSOP (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
56mV/A
Valmistajan laitepakkaus
24-QSOP
Taajuus
DC – 120kHz