ACS37220LEZATR-100B3
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS37220LEZATR-100B3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
620-ACS37220LEZATR-100B3CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37220LEZATR-100B3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS37220LEZATR-100B3
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE 100A 7-QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 100A 1 kanavaa Hallin ilmiö Kaksisuuntainen 7-PowerLQFN
Kategoria
Syöttöjännite
3,15V – 3,45V
Valm.
Vasteaika
4µs
Virta - syöttö (maks.)
15,5mA
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Mittaukseen
DC
Luokka
Autoteollisuus
Anturin tyyppi
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähtö
Analoginen jännite
Pakkaus / kotelo
7-PowerLQFN
Herkkyys
13,2mV/A
Valmistajan laitepakkaus
7-QFN (4x4)
Taajuus
DC – 150kHz