ACS37002LMCATR-090B5
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS37002LMCATR-090B5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
620-ACS37002LMCATR-090B5CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37002LMCATR-090B5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS37002LMCATR-090B5
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE 90A 16-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 90A 1 kanavaa Hallin ilmiö Kaksisuuntainen 16-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)
Kategoria
Lineaarisuus
±0,75%
Valm.
Tarkkuus
±1,75%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Vasteaika
2,5µs
Mittaukseen
DC
Virta - syöttö (maks.)
18mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Kanavien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)
Herkkyys
22,2mV/A
Valmistajan laitepakkaus
16-SOIC
Taajuus
400kHz