C3E-8.000-20-1020-R
DigiKeyn tuotenumero
3997-C3E-8.000-20-1020-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
3997-C3E-8.000-20-1020-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C3E-8.000-20-1020-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C3E-8.000-20-1020-R
Kuvaus
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 MHz ±10ppm Kiteet 20pF 500 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C3E-8.000-20-1020-R -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
20pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
500 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
8 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)