C2E-40.000-8-1010-R
DigiKeyn tuotenumero
3997-C2E-40.000-8-1010-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
3997-C2E-40.000-8-1010-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C2E-40.000-8-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2E-40.000-8-1010-R
Kuvaus
XTAL 2520 40MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C2E-40.000-8-1010-R -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)