C1E-32.000-8-1015-X-R
DigiKeyn tuotenumero
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-32.000-8-1015-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1E-32.000-8-1015-X-R
Kuvaus
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
32 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
C1E-32.000-8-1015-X-R -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
32 MHz
Taajuuden vakaus
±15ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)