C1E-32.000-10-1015-X-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | C1E-32.000-10-1015-X-R |
Kuvaus | CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 11 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32 MHz ±10ppm Kiteet 10pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | C1E-32.000-10-1015-X-R -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 10pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 80 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 32 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2x1,6) |
Taajuuden vakaus ±15ppm | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,020" (0,50mm) |