F47NBAAB-G150U
DigiKeyn tuotenumero
1477-F47NBAAB-G150U-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F47NBAAB-G150U
Kuvaus
LTE FLEX ANTENNA
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2G, 3G, 4G, LTE FlexPIFA RF-antennit 698MHz – 960MHz, 1,55GHz – 1,61GHz, 1,7GHz – 2,7GHz 2,9dBi, 2,5dBi, 3,7dBi, 2,9dBi U.FL Liima
Kategoria
Raitojen lukumäärä
4
Valmistaja
Airgain
VSWR
Sarja
Vahvistus
2,9dBi, 2,5dBi, 3,7dBi, 2,9dBi
Pakkaustapa
Pussi
Ominaisuudet
Kaapeli - 150mm
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
U.FL
RF-perhe/standardi
Matkapuhelin
Asennustyyppi
Liima
Taajuusalue
698MHz – 960MHz, 1,55GHz – 1,61GHz, 1,7GHz – 2,7GHz