F1206FA5000V032TM
DigiKeyn tuotenumero
5673-F1206FA5000V032TMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5673-F1206FA5000V032TMCT-ND - Cut Tape (CT)
5673-F1206FA5000V032TMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F1206FA5000V032TM
Kuvaus
SOLIDMATRIX FUSE, 32VDC, 5A
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 A AC 32 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
45A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.6
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
cURus
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. x 0,043" kork. (3,20mm x 1,60mm x 1,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.015 Ohms