PSD-A40W24
DigiKeyn tuotenumero
PSD-A40W24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSD-A40W24
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 1,67A
Kategoria
Teho (wattia)
40W
Valmistaja
Advantech Corporation
Jännite - erotus
1.5 V
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.89
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,55" pit. x 1,26" lev. x 3,94" kork. (90,2mm x 32,0mm x 100,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
1,67A