ATS-51425R-C1-R0
DigiKeyn tuotenumero
684-ATS-51425R-C1-R0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS-51425R-C1-R0
Kuvaus
HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jäähdytyslevy BGA Alumiini Yläkiinnitys
Kategoria
Muoto
Neliö, Viistot rivat
Valm.
Pituus
1,673" (42,50mm)
Sarja
Leveys
1,673" (42,49mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivan korkeus
0,768" (19,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Lämpövastus, koneellinen ilmankierto
1,90°C/W @ 200 LFM