ATS-1144-C1-R0
DigiKeyn tuotenumero
ATS1505-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS-1144-C1-R0
Kuvaus
1/2 BRICK HEATSINK 58X61X11.4MM
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jäähdytyslevy Half Brick DC/DC -muunnin Alumiini Yläkiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATS-1144-C1-R0 -mallit
Kategoria
Muoto
Suorakulmainen, viistot rivat
Valm.
Pituus
2,323" (59,00mm)
Sarja
Leveys
2,401" (61,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Rivan korkeus
0,449" (11,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Lämpövastus, koneellinen ilmankierto
3,90°C/W @ 200 LFM