SW-R1-4E-E-LR63-0
DigiKeyn tuotenumero
2057-SW-R1-4E-E-LR63-0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SW-R1-4E-E-LR63-0
Kuvaus
SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keinuvipukytkimet DPDT 20A (AC) 125 V Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Kovera (kaareva) - valaistu
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Punainen
Sarja
Aktuaattorin merkintä
O -
Pakkaustapa
Pussi
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Punainen
Osan tila
Aktiivinen
Valaistuksen jännite (nimellinen)
12VDC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Piiri
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 28,50mm x 21,50mm
Kytkimen toiminto
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Sähköinen käyttöikä
10000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
125 V