RF55-28E-T-00-50-G-SH
RF55-28E-T-00-50-G-SH
RF55-28E-T-00-50-G-SH
DigiKeyn tuotenumero
2057-RF55-28E-T-00-50-G-SH-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF55-28E-T-00-50-G-SH
Kuvaus
CONN SMB PLUG PCB 50OHM SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMB, Fakra Liitin Pistotulppa, Urosnasta 50Ohm Läpivientiaukko Juotostina
Kategoria
Taajuus - maks.
4 GHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Sarja
Ominaisuudet
Koodi E
Pakkaustapa
Kaukalo
Kotelon väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Liittimen malli
Rungon materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnasta
Rungon pintakäsittely
Kulta
Kontaktin terminointi
Juotostina
Keskijohtimen pinnoite
Kulta
Suojuksen terminointi
Juotostina
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C