RF55-24E-T-09-50-A-SH
DigiKeyn tuotenumero
2057-RF55-24E-T-09-50-A-SH-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF55-24E-T-09-50-A-SH
Kuvaus
CONN FAKRA PLUG PCB 50OHM CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMB, Fakra Liitin Pistotulppa, Urosnasta 50Ohm Paneelikiinnitys Puristin
Kategoria
Taajuus - maks.
4 GHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Sarja
Ominaisuudet
Koodi E
Pakkaustapa
Pussi
Kotelon väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Liittimen malli
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnasta
Rungon materiaali
Messinki
Kontaktin terminointi
Puristin
Keskijohtimen pinnoite
Kulta
Suojuksen terminointi
Juotostina
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C