RF2-143-T-17-50-G
DigiKeyn tuotenumero
2057-RF2-143-T-17-50-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF2-143-T-17-50-G
Kuvaus
RF SMA CONNECTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMA Liitin Jakki, Naaraspistoke 50Ohm Kortin reuna, End Launch Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RF2-143-T-17-50-G -mallit
Kategoria
Taajuus - maks.
18 GHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Sarja
Kotelon väri
Valkoinen
Pakkaustapa
Pussi
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Osan tila
Aktiivinen
Rungon materiaali
Messinki
Liittimen malli
Rungon pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Jakki, Naaraspistoke
Keskijohtimen pinnoite
Kulta
Kontaktin terminointi
Juotostina
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Suojuksen terminointi
Juotostina
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Impedanssi
50Ohm
Jänniteluokitus
335 V