RF12-08B-T-02-50-G
RF12-08B-T-02-50-G
RF12-08B-T-02-50-G
DigiKeyn tuotenumero
2057-RF12-08B-T-02-50-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF12-08B-T-02-50-G
Kuvaus
MMCX RA RJ174U/316U/LMR100 50 6
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MMCX Liitin Pistotulppa, Urosnasta 50Ohm Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma Puristin
Kategoria
Taajuus - maks.
6 GHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Sarja
Ominaisuudet
Koodi B
Pakkaustapa
Pussi
Kotelon väri
Luonnollinen
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Liittimen malli
Rungon materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnasta
Rungon pintakäsittely
Kulta
Kontaktin terminointi
Puristin
Keskijohtimen pinnoite
Kulta
Suojuksen terminointi
Puristin
Dielektrinen materiaali
Polyoksimeteeni (POM) (asetaali), Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Jänniteluokitus
170 V